KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 16087134
nr 1608 7134
Gouache
Ettore Gianni. Signerad, Capri, 20x26cm, yttermått inklusive ram: 34x39cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 mars 2024
kl 18:03:09
20/3 09:06:22
100 kr
25/3 17:01:52
Gouache